O nás a kontakt

O nás

Milka

Milčini rodiče žili v paneláku na pražském Lehovci, ale když se Milka narodila, rodiče získali větší byt v Bohnicích. Milka tu odchodila základku (ZŠ Ústavní) a až do prosince 2008 bydlela u rodičů.

Miki

Mikiho rodina žila na pražské Dědině. Když jim byt začal být malý, přestěhovali se do Bohnic. Než začal dojíždět jinam, chodil tu krátce na základku. Až do prosince 2008 bydlel u rodičů.

Spolu

Milka i Miki chodili na 1. stupeň ZŠ na Bendovku, kde bylo několik odloučených tříd ZŠ Ústavní. Miki však později přešel na jinou ZŠ, takže se jejich cesty rozešly - ony se teda vlastně ani nesešly :-). Pořádně se seznámili paradoxně mimo Bohnice - až v roce 1999 ve 2. ročníku střední školy díky Milčině spolužačce. Dlouhé roky spolu chodili (i po Bohnicích) a v roce 2008 začali shánět vlastní bydlení. Původně chtěli rodinný domek, ale byli zvyklí na dobrou infrastrukturu Bohnic, tak se nakonec rozhodli pro byt v Bohnicích...

Kontakt

Pokud nám chcete cokoli sdělit, můžete využít níže uvedený formulář. Všechna políčka kromě Předmětu, tedy ta označená hvězdičkou *, jsou povinná, jinak bychom Vám nemohli odpovědět. Obsah tohoto formuláře nám po odeslání dorazí e-mailem, jako byste poslali klasický mail.

Jméno/nick *:
Email *:
Předmět:
Text *:
 
 
  1. Hlavní strana
  2. O nás a kontakt